Markazimizda O‘zbekiston Yozuvchilar uyushmasi a’zosi, shoir va olim Obidov Abdujabbor bilan “Qomusim-nomusim” mavzusida O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASI KONSTITUTSIYASIning 32 yilligiga ba‘ishlangan davra suhbati o‘tkazildi.
12.12.2024 16:50:00Markazimizda O‘zbekiston Yozuvchilar uyushmasi a’zosi, shoir va olim Obidov Abdujabbor bilan “Qomusim-nomusim” mavzusida O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASI KONSTITUTSIYASIning 32 yilligiga ba‘ishlangan davra suhbati o‘tkazildi.
Markazimizda “O‘zbekiston Respublikasida korrupsiyaga qarshi kurash siyosatining mazmun-mohiyati” mavzularida davra suhbati o‘tkazildi.
11.12.2024 16:27:00“O‘zbekiston Respublikasida korrupsiyaga qarshi kurash siyosatining mazmun-mohiyati” mavzularida davra suhbati o‘tkazildi.
INNOWEEK.UZ-2023– XALQARO INNOVATSION GʻOYALAR HAFTALIGI
19.10.2023 13:24:00“INNOWEEK.UZ-2023” – XALQARO INNOVATSION GʻOYALAR HAFTALIGIda Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti huzuridagi pedagog kadrlarni qayta tayyorlash va ularning malakasini oshirish tarmoq markazi faol ishtirok etmoqda
Shukur Qurbon bilan davra suhbati tashkil etildi.
29.09.2023 15:17:00Oʼzbekiston Yozuvchilar uyushmasi aʼzosi, xalqimizning sevimli shoiri Shukur Qurbon bilan “Ustoz va murabbiylar kuni” mavzusida davra suhbati tashkil etildi.